Kapı Serileri


MDF-LAM | Domsantaş Orman Ürünleri

Natura Parke Serisi

AGT’nin laminat parke koleksiyonu: Natura Parke Serisi. Doğanın güzelliğinden ilham alan ve doğal malzemelerle hayat bulan Natura Parke Serisi’nin tasarımlarında ağaçların renk ve dokusundan yararlanılıyor. 16 farklı renk seçeneği ve timberland yüzey dokusundan oluşan koleksiyon, tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık katıyor. Trend yaratan renk ve desen seçeneklerinin yanı sıra, AGT’nin diğer ürünleriyle mükemmel uyum sağlaması ve kolay kilit sistemi ile Natura Parke, uygulama kolaylığı sağlıyor. Üstelik çok çeşitli renk ve model seçeneğine sahip AGT Süpürgelikleri ile mekanlara zenginlik katıyor.

Renk Kartelası İçin Tıklayınız
   
 

 

MDF-LAM | Domsantaş Orman Ürünleri

Natura Plus Serisi

AGT Natura Plus Yıllara meydan okumak artık mümkün. AGT Natura Plus Parke serisi, AC4 aşınma sınıfıyla 15 yıl garanti sunuyor. Her türlü koşuldaki üstün performansının yanı sıra göz alıcı 8 renk çeşidiyle yerlere renk, hayat katıyor.

Renk Kartelası İçin Tıklayınız
   
 

 

MDF-LAM | Domsantaş Orman Ürünleri

Natura Line Serisi

AGT Natura Line Parke serisi, 8 ayrı rengiyle sıra dışı tasarımlara imza atmak için tasarlandı. Derzler yardımıyla birbirinden ayrılan parkeler mekanınıza alışılmadık bir hava getiriyor. AGT Natura Line AC4 aşınma sınıfıyla 15 yıl garantili...

Renk Kartelası İçin Tıklayınız